Zespół COOL w składzie:

Grzegorz

Grzegorz - odpowiada za repertuar i ustawienia mixera, czyli jakość dźwięku. Jest głównym wokalistą i to jemu przypadła rola wodzireja, w której jak twierdzi, czuje się bardzo dobrze.

Marek

Marek - w zespole odpowiada za grę na saksofonie, gra także na akordeonie. Jemu przypadła rola trzeciego wokalu, w którym czuje się "jak ryba w wodzie".W naszym zespole, każdy z nas ma do wykonania swoją funkcje. Dzięki takiemu rozwiązaniu wykonujemy swoja prace w pełni profesjonalnie. W ten sposób słowo ZESPÓŁ ma sens i co najważniejsze, posiada odzwie- rciedlenie w jakości oferowanych przez nas usług.Pochodzimy z Łomży i jej okolic. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie muzyczne, jednak razem gramy od czerwca 2008 r. i tworzymy świetnie zgrany zespół. W naszym repertuarze posiadamy utwory wszystkich pokoleń muzycznych. Na przyjęciach weselnych miły nastrój wprowadzamy muzyką biesiadną graną na żywo, a także śpiewaną wspólnie z gośćmi. Staramy się, aby wesele na którym mamy przyjemność grać,pozostało na długo w pamięci gości, bawiących się przy naszej muzyce i sposobie prowadzenia przyjęcia. To w jakim stopniu nam się to udaje, pozostawiamy ocenie tych, którzy bawili się przy naszej muzyce.

Obsługujemy następujące imprezy muzyczne:

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Ustalamy plan, dobieramy repertuar adekwatnie do wieku i upodobań gości. Posiadamy nagłośnienie o dużej mocy (2x2000Wat RMS), dzięki czemu jesteśmy w stanie nagłośnić imprezy plenerowe. W naszym posiadaniu jest sprzęt estradowy firm takich jak: Crest, Electro-Voice, dbx, Shure, Yamaha, Rolland. Mamy także wysokiej klasy oświetlenie sceniczne (5 efektów + dym). Profesjonalny sprzęt pomaga nam w zapewnieniu jak najwyższej jakości wykonanych przez nas usług.